Zemin Kaplama Genel Bilgi

Zemin kaplama günümüzde daha çok tercih edilmektedir. Çünkü pek çok avantajları bulunmaktadır. Zemin kaplamalar anti bakteriyel özellik gösterir. Yani yüzeylerinde hiçbir canlı form yaşayamaz ya da çoğalamaz. Bu da hijyenik olmalarını sağlamaktadır. Bu sebeple hijyenin ve temizliğin ön planda olduğu yerlerde tercih edilmektedirler. Bir diğer özellikleri ise anti statik olmalarıdır. İnsan vücudunda dahi durgun elektrik bulunmaktadır.

Bazı elektrikle çalışan hassas cihazlar statik elektrikten etkilenmektedir. Bu sebeple laboratuvar ve fabrika gibi elektrikli cihazların fazla olduğu yerlerde tercih edilmektedir. Zemin kaplama çeşitleri oldukça fazladır. Zemin kaplamalar bulundukları ortamın havasını değiştirerek estetik bir hava katarlar.

Zemin kaplama çeşitleri temizliği de oldukça kolaydır. Temizlikle uzun saatler uğraşmak zorunda kalmayacağınız için hem yorulmazsınız hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Zemin kaplamaların renk ve desen yelpazesi de oldukça geniştir. Böylece yaptırmak istediğiniz yere uygun renk ve desenleri kolaylıkla seçebilirsiniz. Zemin kaplamalar üzerinde küf ve mantar oluşmaz. Nem ve rutubet yapmaz. Leke ve kir tutmaz. Bu sebeple kolay kolay kirlenmez. İnsanların kalabalık olduğu mekanlarda daha çok tercih edilmektedir. Aşınma dayanımı oldukça iyidir. Kaydırmaz özelliği olduğu için spor salonlarında da daha çok tercih edilir.

Zemin kaplama çeşitleri oldukça hesaplıdır. Bu sayede bütçenizi sarsmadan istediğiniz yere uygulatabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı oldukları için bir kere yaptırdığınızda sorun yaşamadan uzun yıllar kullanabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

YAKA YALITIM Ailesi Olarak; Siz Değerli Müşterilerimize hizmet vermek, yalıtım konusunda engin bilgilerimizi sizlerle paylaşabilmek ve yine sizlerin memnuniyetiyle sektörün en iyisi olma yolunda ilk adımı attık ve şirketimizi Kocaeli’ de kurduk.

Şirketimiz sektörüyle alakalı teknolojik gelişmeleri çok yakından takip edip sizlere daha kaliteli hizmetler sunabilmek amacıyla, Kocaeli'de ve Çevresinde YAKA YALITIM firması olarak 100% Müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hızlı İletişim

    YAKA Yalıtım Temizlik Gıda ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

    Yeni Mah. 5106 sk. 8 A Çayırova KOCAELİ

    Tel: 0262 743 6323 - Gsm : 0533 204 6941

    info@yakayalitim.com

KATOLOG İNDİR

© Copyright 2018 Yaka Yalıtım & İzolasyon