Trapez Saç Çatı Isı Yalıtımı

Yalıtımı olmayan yada hatalı yalıtım yapılan trapez sac çatılarda sac terlemesi ve yoğuşmadan kaynaklı damlamalar yapması gayet tabidir.Trapez sac çatı izolasyonunda sprey poliüretan ısı yalıtımı uygulaması ile çok sağlıklı ve güvenilir bir uygulama yapılabilir.

Bildiğiniz üzere fabrikaların ve imalathanelerin ters tavan çatıları tek kat oluklu levha yada trapez sac ile kapatılmıştır.Trapez sac tek başına yalıtım sağlayamadığı için içeride çalışan personeller yazın sıcaktan kışın işe soğuk havalardan ciddi derece etkilenir ve bu durum ise personelin verimliliğine negatif olarak etkiler.Sprey poliüretan uygulaması trapez sac ve eternit çatılarda diğer yalıtım malzemeleri ile kıyaslanamayacak ölçüde size avantaj sunar. Uygulama ek yeri bulundurmaz, görüntü kirliliği oluşturmaz bakteri böcek barındırmaz gıda ile temasında her hangi bir sorun çıkmaz.

Ayrıca sprey poliüretan uygulaması metal yüzeylerde paslanmaya çürümeye karşı koruduğu için yapının ömrünü uzatır vida deliklerinden kaçan su sızıntılarını engeller.

Poliüretan püskürtme yöntemi ile uygulandığından kısa sürede kurur.

Trapez saclarda büyük oranda ses yalıtımı sağlar.

Uygulama hızı yüksektir. 3cm/800Mt2/Gün

Verimlilik baz alındığında trapez çatılarda en iyi ısı yalıtım malzemesi poliüretan dır.

HAKKIMIZDA

YAKA YALITIM Ailesi Olarak; Siz Değerli Müşterilerimize hizmet vermek, yalıtım konusunda engin bilgilerimizi sizlerle paylaşabilmek ve yine sizlerin memnuniyetiyle sektörün en iyisi olma yolunda ilk adımı attık ve şirketimizi Kocaeli’ de kurduk.

Şirketimiz sektörüyle alakalı teknolojik gelişmeleri çok yakından takip edip sizlere daha kaliteli hizmetler sunabilmek amacıyla, Kocaeli'de ve Çevresinde YAKA YALITIM firması olarak 100% Müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hızlı İletişim

    YAKA Yalıtım Temizlik Gıda ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

    Yeni Mah. 5106 sk. 8 A Çayırova KOCAELİ

    Tel: 0262 743 6323 - Gsm : 0533 204 6941

    info@yakayalitim.com

KATOLOG İNDİR

© Copyright 2018 Yaka Yalıtım & İzolasyon