Saf Polyurea

Saf Polyurea nedir ?  

Saf Polyurea-Poliüre, özel olarak geliştirilmiş mobil sprey polyurea kaplama ekipmanları ile uygulanan, yüksek performanslı ve ekyersiz; polyurea su yalıtımı, polyurea kaplama ve sprey polyurea zemin kaplaması yapılmasına olanak sağlayan ileri teknoloji sprey yalıtım sistemidir.

Müseccel ürethan polimerlere dayanan elastomer sistem, amine tipi bir iyileştirme mekanizması olup herhangi uçucu organik bileşenler (VOC) veya hoş olmayan kokular yaymaz.

Mükemmel fiziksel ve kimyasal dayanımlı Saf Polyurea Kaplamalar iç veya dış mekân fark etmez eski veya yeni yapılarda %100 su yalıtımı ve zemin kaplaması yapılmasına olanak tanır.

Nasıl Uygulanır?

Saf Polyurea, özel olarak geliştirilmiş Sprey Polyurea ekipmanları ile uygulanan, yüksek performanslı, ekyersiz polyurea su yalıtımı, polyurea kaplama ve polyurea zemin kaplaması yapılmasına olanak sağlayan ileri teknoloji sprey yalıtım sistemidir.

Saf Polyurea ile gerçekleştirilen Polyurea su yalıtımı ve Polyurea zemin kaplama uygulamaları geleneksel yalıtım uygulamalarına göre daha hızlıdır.

Uygulama yerinde uygulama şeklinde olup mobil Sprey Polyurea yalıtım makinesi vasıtası ile uygulama yüzeyine sprey şeklinde uygulanır. Uygulama alanının büyüklüğü veya uygulama kalınlığı ne olursa olsun Polyurea kaplama ve Polyurea su yalıtımı uygulamaları ekyersiz tek bir uygulama şeklindedir.

Mobil yalıtım aracı içerisinde bulunan özel donanımlı Polyurea makinesi ve 2 bileşenli sıvı Saf Polyurea hammaddesi, ısıtıcılı hortum yardımıyla uygulama alanına taşınarak, yüksek basınç ve yüksek ısı altında özel sprey tabancası ile uygulama yüzeylerine istenilen kalınlığa ulaşıncaya kadar katlar halinde Sprey Polyurea olarak uygulanması şeklindedir.

Saf Polyurea çok hızlı kürleşmesi (3-8 saniye) özelliği sayesinde her türlü zor yüzeye uygulama rahatlıkla yapılır.15-20 dakika gibi kısa sürede tamamen kuruyan Saf Polyurea uygulama alanlarının kısa sürede kullanıma açılmasına olanak tanır.

HAKKIMIZDA

YAKA YALITIM Ailesi Olarak; Siz Değerli Müşterilerimize hizmet vermek, yalıtım konusunda engin bilgilerimizi sizlerle paylaşabilmek ve yine sizlerin memnuniyetiyle sektörün en iyisi olma yolunda ilk adımı attık ve şirketimizi Kocaeli’ de kurduk.

Şirketimiz sektörüyle alakalı teknolojik gelişmeleri çok yakından takip edip sizlere daha kaliteli hizmetler sunabilmek amacıyla, Kocaeli'de ve Çevresinde YAKA YALITIM firması olarak 100% Müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hızlı İletişim

    YAKA Yalıtım Temizlik Gıda ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

    Yeni Mah. 5106 sk. 8 A Çayırova KOCAELİ

    Tel: 0262 743 6323 - Gsm : 0533 204 6941

    info@yakayalitim.com

KATOLOG İNDİR

© Copyright 2018 Yaka Yalıtım & İzolasyon