Polyurea Temel Perde Beton Yalıtım

Yağmur su gibi etkenlerden korunmak için kullanılan, elastomer ve izosiyanatın karışımıyla meydana gelen, koruyucu; basınca, aşınmaya, ultra viyole ışınlarına dayanıklı yüksek elastikiyete sahip, su yalıtımı kaplama gibi alanlarda kullanılan yalıtım malzemesi türüdür.


Polyurea yüksek basınçlı makinelerden sıvı olarak püskürtme yöntemi ile uygulandığından ayrıca %400 esneklik ve aşınmaya karşı dayanım özelliklerini birlikte bulunduran tek uygulama olduğu için havuzların ve teras katların su yalıtımında hem hızlı hemde etkili bir çözümdür. Polyurea’nın 20 saniye gibi kısa bir sürede dokunulabilecek kadar kuruması ve aynı gün içerisinde kullanılabilir hale gelmesiyle diğer tüm yalıtım ve kaplama malzemelerinden öne çıkar. Polyurea temel ve perde beton yalıtımı için ideal bir tercihtir.

HAKKIMIZDA

YAKA YALITIM Ailesi Olarak; Siz Değerli Müşterilerimize hizmet vermek, yalıtım konusunda engin bilgilerimizi sizlerle paylaşabilmek ve yine sizlerin memnuniyetiyle sektörün en iyisi olma yolunda ilk adımı attık ve şirketimizi Kocaeli’ de kurduk.

Şirketimiz sektörüyle alakalı teknolojik gelişmeleri çok yakından takip edip sizlere daha kaliteli hizmetler sunabilmek amacıyla, Kocaeli'de ve Çevresinde YAKA YALITIM firması olarak 100% Müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hızlı İletişim

    YAKA Yalıtım Temizlik Gıda ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

    Yeni Mah. 5106 sk. 8 A Çayırova KOCAELİ

    Tel: 0262 743 6323 - Gsm : 0533 204 6941

    info@yakayalitim.com

KATOLOG İNDİR

© Copyright 2018 Yaka Yalıtım & İzolasyon