Polyurea Havuz Su Yalıtım

Polyurea havuz izolasyonu var olan sistemler değerlendirildiğinde bugüne kadar su yalıtımı konusunda ki en son teknolojidir. Geleceğin su yalıtımı teknolojisi olan polyurea uygulaması havuzlarda %100 koruma sağlayarak kesin çözüm sunmaktadır.

Havuzunu yaptırdınız üzerine fayans veya seramiğinizi de döşettirdiniz ama aradan geçen 3-4 yıl sonra baktınız ki su kaçağı sorunu yaratmaya başladı. Bu durum karşısında havuzdaki su kaçağının olduğu yeri tespit etmeye çalışıp o noktayı tadilat ettirebilirsiniz. Ama bu sizin için çözüm oluşturmayacaktır. Su içeriden yürüme yaptığı için tadilat yaptırsanız dahi kendinize geçici çözüm üretmiş olacaksınız. Her defasında tadilat parası ödeyerek de ekonomik olarak zarar görmüş olacaksınız.

Polyurea havuz izolasyonu ise kırma, dökme gibi işlemler yerine var olan zeminin üzerine kaplama yapılır. Uygulama öncesi kırık veya dökülmüş olan fayans, seramik tadilat edilir. Bunun sebebi ise polyurea zeminin şeklini aldığı içindir.

Polyurea Havuz İzolasyonu Avantajı

Ek yersiz tek bir parça ile kaplanan havuzunuzdan suyun kaçabileceği veya yürüyebileceği hiçbir kaçış noktası bırakılmamış olur.

Polyurea ile kaplanan havuzunuz su sızıntısı problemine karşı çözüm üretir.

Polyurea su basıncına dayanacak kadar esnek olduğu için büyük bir üstünlük sağlar.

Sprey polyurea uygulaması havuzunuzu temizlerken kullandığınız kimyasal maddelere karşı dayanıklılık gösterir. %400 üzerinde esnekliği ile yırtılmaz, kopmaz veya aşınma yapmaz.

Fiziksel ve kimyasal maddelere karşı koruma sağlar. İçerisinde sağlığa zararlı maddeler bulunmaz.

Polyurea uygulaması içme suyu depolarında dahi kullanılabilmektedir.

Polyurea havuz izolasyonu kaba temizliği yapılmış yüzey üzerine astar uygulaması yapılır.

Astar 1 gün boyunca kurumaya bırakılır.

Bunu takiben 1 gün sonrası mobil aracımız içerisinde kurulu olan makina ile belli sıcaklık ve basınç yardımıyla sprey olarak uygulama gerçekleştirilir.

Uygulandıktan 4 saniye sonra kürlenir ve elastik hale gelir.

Sprey polyurea uygulamasının ardından son aşama olarak havuzlara özel ile son kat boya uygulaması gerçekleştirilir. Bu özel havuz boyası sayesinde güneş ışınlarına karşı yüksek dayanıklılık göstererek renginde solma veya renk değiştirme yapmaz.

Havuzun izolasyon yapımı esnasında tesisat ve mekanik kurulumuna dikkat edilir. Su akış bölümleri ve fıskiyelerin doğru şekilde olmasına bakılarak izolasyon işlemi gerçekleştirilir. Mimari görünüm olarak da son derece estetik bir görüntü yakalanır.

 

HAKKIMIZDA

YAKA YALITIM Ailesi Olarak; Siz Değerli Müşterilerimize hizmet vermek, yalıtım konusunda engin bilgilerimizi sizlerle paylaşabilmek ve yine sizlerin memnuniyetiyle sektörün en iyisi olma yolunda ilk adımı attık ve şirketimizi Kocaeli’ de kurduk.

Şirketimiz sektörüyle alakalı teknolojik gelişmeleri çok yakından takip edip sizlere daha kaliteli hizmetler sunabilmek amacıyla, Kocaeli'de ve Çevresinde YAKA YALITIM firması olarak 100% Müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hızlı İletişim

    YAKA Yalıtım Temizlik Gıda ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

    Yeni Mah. 5106 sk. 8 A Çayırova KOCAELİ

    Tel: 0262 743 6323 - Gsm : 0533 204 6941

    info@yakayalitim.com

KATOLOG İNDİR

© Copyright 2018 Yaka Yalıtım & İzolasyon