Hayvansal Barınak Isı Yalıtımı

Tavuk çiftlikleri, ahır, samanlık ve tahıl ambarları gibi tarımsal binalar önemli streslere maruz kalırlar. Fırtına, yağmur, kar, dolu ve ısı gibi dış hava koşullarıyla birlikte, hayvanların transpirasyonu ve dışkıları, tarım araçlarından çıkan egzoz gazları, yüksek seviyelerdeki nem ve buhar oluşması da binanın yapısını ve verimliliği etkilemektedir.

Tarım amaçlı potansiyel yalıtım uzun ömürlü, dayanıklı ve tabi ki hesaplı olmalıdır.

Poliüretan Köpük uygulaması ile hayvansal barınak alanlarında gerçekleştirilen ısı yalıtımı uygulamaları sonrasında verimliliğin arttığı ve ısıtma giderlerinin düştüğü çiftlik sahiplerinin yaptığı tespittir. Püskürtme Poliüretan Köpük, uygulandığı yüzey formu fark etmez her türlü yüzeye hiçbir yapıştırıcıya ve mekanik sabitlenmeye ihtiyaç duymadan yapışır. Çatılara içten ve dıştan uygulama imkânı sağlar.

Uygulanan Poliüretan Köpük sağlam ve kesintisiz yalıtım tabakasıyla yapıyı hava koşullarından etkili şekilde korur.

HAKKIMIZDA

YAKA YALITIM Ailesi Olarak; Siz Değerli Müşterilerimize hizmet vermek, yalıtım konusunda engin bilgilerimizi sizlerle paylaşabilmek ve yine sizlerin memnuniyetiyle sektörün en iyisi olma yolunda ilk adımı attık ve şirketimizi Kocaeli’ de kurduk.

Şirketimiz sektörüyle alakalı teknolojik gelişmeleri çok yakından takip edip sizlere daha kaliteli hizmetler sunabilmek amacıyla, Kocaeli'de ve Çevresinde YAKA YALITIM firması olarak 100% Müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hızlı İletişim

    YAKA Yalıtım Temizlik Gıda ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

    Yeni Mah. 5106 sk. 8 A Çayırova KOCAELİ

    Tel: 0262 743 6323 - Gsm : 0533 204 6941

    info@yakayalitim.com

KATOLOG İNDİR

© Copyright 2018 Yaka Yalıtım & İzolasyon