Epoksi Son Kat Boya

Epoksi son kat boya, uygulama yapılan yerleri tüm kimyasallara karşı dirençli bir hale getiren uygulamadır. Bu uygulamada kullanılan epoksi boyalar, reçine esaslı olan, beton, ahşap, metal, sıva ve alçı yüzeylere uygulanabilen boyadır. İçeriğinde solvent vardır. Epoksi son kat boyanın her tür zeminde uygulanma avantajı vardır. Yapıların iç ve dış kısımlarında, metal yüzeylerde, kimyevi maddelerin bulunduğu ve imal edildiği alanlarda, gıda üretim tesislerinde, laboratuarlarda, parke, fayans, normal seramik, granit seramik, cam seramik, mozaik ve porselen gibi tüm malzemelerde kullanılan epoksi boya, duvar, tavan ve döşemeler için son derece uygundur. Her yerde uygulanan epoksi son kat boyanın kusursuz bir şekilde yapılabilmesi için profesyonel destek alınmalıdır. Firmamız, uzman personeli ve kaliteli ürünleri ile güvenli ve garantili hizmet sunmaktadır.

Özelliği

Epoksi son kat boya uygulamasının yapıldığı yüzeyler su geçirimsiz bir yalıtım özelliği kazanmaktadır. Kimyasallara ve bakterilere arşı dayanıklılık sağlayan bu uygulama, yüzeylere donmaya karşı mukavemet kazandırmaktadır. Uzun ömürlü olan epoksi boyalar, hijyeniktir ve kolay temizlenebilmektedir. Epoksi uygulaması yapılırken yüzeyin temiz ve kuru olması gereklidir. Ayrıca yüzeylerde herhangi bir yabancı madde bulunmamalıdır. Yüzeyde var olan küçük bir çukurun bile boyaya aynı şekilde yansıyacağı için zeminin çok düzgün olmasına dikkat edilmelidir. Epoksi boya işleminin ardından ekipmanların hemen temizlenmesi gereklidir. Aksi taktirde malzeme hemen sertleşmektedir. Uygulama yapılırken mutlaka gözlük ve eldiven kullanılmalıdır. Özelikle gözlerin çok iyi korunması gereklidir. Tüm boyalarda olduğu gibi epoksi boyaların da gıda maddelerinden ve çocuklardan uzak tutulması gereklidir.

Uygulama

Epoksi son kat boya uygulaması yapılırken birinci kat epoksi boya uygulaması gibi işlem yapılmalıdır. Son kat boya uygulandıktan sonra yüzey, hava ve ortam ısısına göre 12 ila 24 saat içinde içinde yaya trafiğine açılabilmektedir. Epoksi uygulamaları yapılırken öncelikle astar kat atılmalıdır. Bu, ilk kat olarak nitelendirilmektedir. Astar katın kurumasının ardından üzerine ara kat uygulaması yapılmaktadır. Son aşama ise son kat uygulamasıdır. Son kat, adından da anlaşılacağı gibi uygulamanın tamamlanmasıdır. Firmamız, epoksi uygulamalarını en son teknoloji ile tasarlanmış cihazlar ve uzman teknisyenleri ile gerçekleştirmektedir.

HAKKIMIZDA

YAKA YALITIM Ailesi Olarak; Siz Değerli Müşterilerimize hizmet vermek, yalıtım konusunda engin bilgilerimizi sizlerle paylaşabilmek ve yine sizlerin memnuniyetiyle sektörün en iyisi olma yolunda ilk adımı attık ve şirketimizi Kocaeli’ de kurduk.

Şirketimiz sektörüyle alakalı teknolojik gelişmeleri çok yakından takip edip sizlere daha kaliteli hizmetler sunabilmek amacıyla, Kocaeli'de ve Çevresinde YAKA YALITIM firması olarak 100% Müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hızlı İletişim

    YAKA Yalıtım Temizlik Gıda ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

    Yeni Mah. 5106 sk. 8 A Çayırova KOCAELİ

    Tel: 0262 743 6323 - Gsm : 0533 204 6941

    info@yakayalitim.com

KATOLOG İNDİR

© Copyright 2018 Yaka Yalıtım & İzolasyon