Akrilik Su Yalıtım

Akrilik su yalıtımı, elastik bir yapıya sahiptir. Sıvı kıvamda uygulanan akrilik, UV ışınlarına dayanıklıdır. Reçine esaslı bir malzeme olan akrilik, tüm binaların iç ve dış kısımlarında, teraslarda, wc, banyo, mutfak ve balkon gibi ıslak yerlerde kullanılmaktadır. Su buharı geçirgenliğine sahip olan akrilik, süper elastik yapısı ile ısı farklarına dirençlidir. Yarı akışkan kıvamı bulunan akrilik su yalıtımının kolay ve hızlı bir uygulama avantajı bulunmaktadır. Yapısında solvent içermeyen akrilik, insan sağlığına zararlı değildir. Akriliğin boyanabilen bir yapısı vardır ve üzerinin seramikle kaplanması mümkündür. Su yalıtımı, genellikle su ve yağmur gibi etkilerden korunmak için yapılmaktadır. Binaları korozyona karşı koruyan su yalıtımı, yaşam konforunu da artırmaktadır. Su izolasyonu, farklı şekillerde yapılabilmekte, yapım amacı da binaların yüzeylerinin su ve nemden korunmasıdır.

Uygulama

Su yalıtımı yapmanın çok sayıda yöntemi vardır ve bunlardan birisi akrilik su yalıtımı olmaktadır. Akrilik, sürme yöntemiyle uygulanmaktadır. Firmamız, akrilik su yalıtım işlemlerini kaliteli malzeme ve kusursuz işçilikle gerçekleştirmektedir. Uygulamadan önce yüzey temizlenmekte, sonrasında gerekli işlem yapılmaktadır. AB standartlarında yalıtım malzemesi kullanan firmamız, akrilik su yalıtım işlemlerini garantili ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sürme yöntemle yapılan akrilik su yalıtım uygulaması, hava ile kürlenir kurumaktadır. Kuruma süresi de kısadır. Akrilik bazlı yalıtım malzemelerinin poliüretan yalıtım malzemelerine göre daha zayıf olduğu bilinmelidir. Ancak akrilik yalıtım malzemesi, diğer yalıtım malzemelerine göre daha ekonomiktir.

Özelliği

Akrilik su yalıtımı, farklı yerlerde yapılmaktadır. Örneğin teraslarda akrilik yalıtımın yapılması mümkündür. Teras zeminleri su yalıtımı için önemi alanların arasında gelmektedir. Binaların ilk su yalıtımı yapılması gereken bölgeleri teraslar olmaktadır. Temel su yalıtımı da önemlidir. Bu yalıtım yapıldığında yer altı sularının beton içerisine girmesi önlenmektedir. Perde duvarlarda da su yalıtımının önemi büyüktür. Perde duvarların su yalıtımının yapılması, özellikle bodrum katların rutubet ve korozyondan kurtulması sağlanmaktadır. Banyo ve ıslak zeminlerde de su yalıtımı yapılmalıdır. Bilindiği gibi banyolar, en fazla su ile temas eden yerlerdir. Bu nedenle banyo ve ıslak zeminlerin mutlaka yalıtımı yapılmalıdır. Firmamız, arzu edilen her yere akrilik su yalıtımını güvenli bir şekilde uygulamaktadır.

HAKKIMIZDA

YAKA YALITIM Ailesi Olarak; Siz Değerli Müşterilerimize hizmet vermek, yalıtım konusunda engin bilgilerimizi sizlerle paylaşabilmek ve yine sizlerin memnuniyetiyle sektörün en iyisi olma yolunda ilk adımı attık ve şirketimizi Kocaeli’ de kurduk.

Şirketimiz sektörüyle alakalı teknolojik gelişmeleri çok yakından takip edip sizlere daha kaliteli hizmetler sunabilmek amacıyla, Kocaeli'de ve Çevresinde YAKA YALITIM firması olarak 100% Müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hızlı İletişim

    YAKA Yalıtım Temizlik Gıda ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

    Yeni Mah. 5106 sk. 8 A Çayırova KOCAELİ

    Tel: 0262 743 6323 - Gsm : 0533 204 6941

    info@yakayalitim.com

KATOLOG İNDİR

© Copyright 2018 Yaka Yalıtım & İzolasyon